AMADE to firma zajmująca się nie tylko budową domów i renowacją mieszkań, ale także projektowaniem wnętrz. Oferujemy projekty typowe oraz wykonywane indywidualnie. Rozmawiamy , słuchamy  i dostosowujemy parametry domu do upodobań i potrzeb Naszego Klienta . Pomagamy w podjęciu decyzji.                                                                             U nas stworzysz idealną przestrzeń do codziennego  funkcjonowania  i  wypoczynku.

O NAS

Oferujemy niewielkie i ekonomiczne domy idealne dla singli, par oraz osób starszych. Jeżeli nie szukasz dużych przestrzeni to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Przytulny domek w którym nie musisz pokonywać dużych odległości czy schodów i który nie będzie wymagał  nadmiernego  czas aby o niego zadbać.

Szukasz małego domu?

Potrzebujesz wygodnego mieszkania blisko centrum?

Nowoczesne mieszkania to wspaniałe rozwiązanie dla osób które potrzebują bliskiego dostępu do komunikacji miejskiej. Infrastruktura, rozrywki i transport są tuż za rogiem. Jeśli chcesz być w centrum wydarzeń wybierz eleganckie mieszkanie i ciesz się nieskończonymi wrażeniami 

Rozglądasz się za większą przestrzenią dla dużej rodziny?

Przestronny dom z ogrodem i miejscem zarówno do zabaw jaki i wypoczynku. Idealne rozwiązanie dla większej liczby mieszkańców. Cisza i spokój na obrzeżach miasta. Kontakt z naturą i świeże powietrze. Czy można sobie wyobrazić lepsze miejsce do codziennego funkcjonowania? zaprojektujemy je dla Ciebie.

Znajdziesz nas też tutaj